printlogo


دو خط خبر‌ رکس تیلرسون، وزیر خارجه امریکا که به آسیا سفر کرده در سئول، پایتخت کره شمالی به کره شمالی هشدار داد که استراتژی صبر امریکا در قبال پیونگ‌یانگ پایان یافته و اقدام نظامی واشنگتن علیه کره شمالی «گزینه‌ای روی میز» است.
گروه موسوم به «مرکز رسانه‌ای احوال امت» وابسته به گروه تروریستی داعش دیروز جمعه با انتشار تصویری در شبکه‌های اجتماعی، حمله به بنای تاریخی تاج محل را یکی از اهداف مهم داعش در هند اعلام کرد.
ملکه الیزابت، ملکه انگلیس با تأیید لایحه جنجالی  موسوم به برگزیت که پیشتر بدون هیچ اصلاحی در آن به تصویب مجالس عوام و اعیان رسیده بود، به طور رسمی با خروج انگلیس از اتحادیه اروپا موافقت کرد.
دفتر سازمان عفو بین‌الملل، ائتلاف عربی به سرکردگی عربستان را مسئول کشتار غیرنظامیان یمنی با سلاح امریکایی دانست واز واشنگتن خواست فروش سلاح به ریاض را متوقف سازد.
یحیی رسول، سخنگوی نیروهای مشترک عراقی در شهر موصل اعلام کرد که نیروهای عراقی فعالیت‌های رهبر داعش را از نزدیک دنبال می‌کنند و البغدادی تحت مراقبت و کنترل است.
پس از ناکامی عبدالله بنکی‌ران، نخست‌وزیر مراکش در تشکیل دولت با گذشت 5 ماه، پادشاه این کشور وی را برکنار کرد و قرار است چهره سیاسی جدیدی را جایگزین بنکی‌ران کند.