printlogo


خوانندگان و مسئولان

سهم بازنشستگان از زندگی کجاست؟
آقای کاخیریان در تماس با ستون سلام ایران اظهار داشت که من از حامیان آقای دکتر روحانی هستم. بازنشسته کشوری هستم که در سال 92 حقوقی کمتر از یک میلیون تومان داشتم ظاهراً اطلاعات اشتباه به رئیس جمهوری می‌دهند. حقوق من حداقل باید 2 میلیون باشد. در بهمن ماه جهت مخارج شب عید وام سه میلیون تومانی گرفتم و حال مانده‌ام جواب زن و بچه‌ام را چه بدهم. از بعضی مخارج و هزینه‌های درمانی خودم گذشتم. این حاصل 30 سال خدمت و 5 سال کار در روستاهای محروم کشور است. چند وقت پیش وزیر اقتصاد فرمود شأن مردم ایران هواپیماهای نو و به‌روز است. آیا اینجانب بازنشسته نیز از این هواپیما سهم دارم که بتوانم سوار شوم؟
 پیشگیری بیماری‌های صعب‌العلاج
مخاطب محترمی در پیام ارسالی عنوان کرده است: طبق علم پزشکی بخش قابل توجهی از بیماری‌های صعب‌العلاج مانند سرطان قابل پیشگیری هستند. لذا از وزیر و مسئولان محترم وزارت بهداشت تقاضا داریم زمینه‌های آن را با بهترین و مؤثرترین و کارسازترین شیوه‌ها نهادینه نماید.
 پرونده شهرک پردیس خزر
آقای بیژن اظهار کرده که از وزارت کشور، استانداری یا هر ارگان دیگری که در این باره مسئولیت دارد من درخواست می‌کنم یک بازرس به شهرداری رویان بفرستند و ببینید آنجا چه کار می‌کنند. پرونده‌ای وجود دارد به نام شهرک پردیس خزر. ورود کنید تا از آن مطلع شوید. من به آقای روحانی رأی دادم به رأی من پاسخ دهید.
رئیس دولت قبل و شورای نگهبان
آقای عابدی در تماس با ستون سلام ایران اظهار داشت: قابل توجه اعضای محترم شورای نگهبان!  پدیده‌هایی مثل اختلاس 3 هزار میلیارد تومانی و بابک زنجانی و واریز مبلغ نجومی از بیت‌المال به حساب دانشگاه ایرانیان، عدم تکمین از توصیه رهبر معظم انقلاب مبنی بر شرکت نکردن در انتخابات آتی ریاست جمهوری و رها کردن 11 روزه سکان دولت به دلیل مخالفت با دستور رهبری برای ابقای وزیر اطلاعات وقت و بوسیدن پرچم و تابوت رئیس جمهوری کشور بیگانه و عدم تکذیب یا رد تحریف حدیث نبوی که آقای رحیمی معاونش، وی را به جای حضرت علی(ع) نشانده بود و موضوع دکل نفتی و پرداخت یارانه‌ها که موجب تورم و گرانی افسار گسیخته گردیده و گم شدن چند میلیارد تومان در زمان تصدی شهرداری تهران و غیره کافی نیست تا آقای احمدی‌نژاد برای همیشه رد صلاحیت شود؟ اگر ایشان تأیید صلاحیت شود و رأی بیاورد، باید شاهد شاهکارهای جدیدی از ایشان باشیم.
 تبدیل باغ در منطقه 3 تهران به مخروبه
آقای حسینی در تماس با ستون سلام ایران اظهار داشت یکی از اهالی ناحیه 3 منطقه 11 شهرداری هستم. قبلاً یک باغ اینجا بود که خبرنگاران شما هم از آن گزارش گرفتند که مربوط به ارتش بود و توسط شهرداری تصاحب و درختان آن قطع گردیده بود و پس از کشمکش بسیار شهرداری تابلو زد که باغ ایرانی دامپزشکی و حدود یک سال و نیم است از نصب این تابلو می‌گذرد و باغ بلاتکلیف مانده است و شورای محله هم هیچ اقدامی انجام نداده است و به خرابه‌ای تبدیل شده  که فاقد امنیت است. پیگیری ما از شهرداری هم نتیجه‌ای نداشته است.
 کارگر نانوانی‌ام، یارانه‌ام قطع شده است
آقای محمود زحمتکش در تماس با ما عنوان کرد: من یک کارگر نانوایی هستم که اخیراً یک پراید مدل پایین خریدم که بعد از آن یارانه‌ام را قطع کردند. به هر جا هم مراجعه می‌کنم، کسی جوابگو نیست. من بیمارم و همسرم هم بیمار است و نمی‌توانم کار کنم. لطفاً به گوش مسئولان برسانید تا به درد ما رسیدگی کنند.
 چرا کارآفرین‌ها را در منگنه می‌گذارید؟
هموطن محترمی نیز چنین بیان کرده که قابل توجه وزیر محترم جهاد کشاورزی ازیک شرکت فناوری در سرپل ذهاب تماس می‌گیرم. این شرکت با دانش فنی شرکتی در هندوستان با تولید15 نوع کود ارگانیک در سرپل ذهاب احداث گردید و از محل توسعه ملی، تسهیلات دریافت نموده که قرار بود مدت بازپرداخت آن 8 ساله باشد اما متأسفانه شعبه سرپل ذهاب آن را به 5 سال کاهش داده است درصورتی که این دانش جدید نیازمند فرهنگ‌سازی است و باید حداقل بازپرداخت آن را افزایش می‌دادند نه کاهش.
 من ایثارگرم و فرزند فوق لیسانسم بیکار است
آقای حسن جوادی جانباز 35 درصد اعصاب و روان اظهار داشت که در روزنامه 24 فروردین خواندم رئیس بنیاد شهید گفته است در دولت یازدهم 64 هزار شغل برای فرزندان ایثارگر ایجاد شده است. من فرزندی با مدرک فوق لیسانس دارم که سال گذشته نامه‌ای به رئیس بنیاد شهید نوشتم و خواهش کردم کاری برای او انجام دهد. چند روز بعد از بنیاد با من تماس گرفتند و اظهار امیدواری کردند اما پس از آن هیچ کاری برای من نکردند. این موضوع را مطرح کنید و بپرسید این 64 هزار شغل کجاست؟