printlogo


کد خبر: 180226تاریخ: 1396/1/31 00:00

تلنگر
 ذکر این نکته ضروری است که آقای هاشمی هم از نیروهای انقلاب بوده و در طول انقلاب آثار بسیار مثبتی از خود به جا گذاشته است، روزی نیز سنگ زیرین آسیاب انقلاب بوده همه ما این مطالب را قبول داریم منتها باید وضعیت کنونی ایشان را معیار قرار بدهیم و ببینیم موضع فعلی ایشان چیست. اگر کسی در حال حاضر از پشت میز انقلاب بلند شود و به سمت مقابل برود، نمی‌توانیم این رفتار را نادیده بگیریم و بگوییم که چون روزی در شکل‌گیری انقلاب نقش داشته، پس باید از همه اشتباه هایش چشم‌پوشی کنیم... این افراد از انقلاب خسته شده‌اند و بینش‌شان نسبت به جریان انقلاب و نقطه مقصد و پایانی آن با ما فرق دارد از طرف دیگر این موضوع مطرح است که این افراد 40-30 سال است که علیه استکبار جنگیده‌اند حالا هم به اقتضای سن و دلایل دیگر به جایی رسیده‌اند که شرایط‌ شان فرق کرده است. این آقایان یک روز شرایط مقابله و مبارزه با استکبار را داشته‌اند اما الان بنا به هر دلیلی ندارند آن هم در انقلابی که اصل مسلم آن استکبارستیزی است.
 آیت‌الله علم‌الهدی، فارس، 5 اسفند 94
 

تصور بر این بود که ایشان (علی لاریجانی) می‌تواند مؤثر و موفق باشد و در مسیر منویات رهبر معظم انقلاب حرکت کند. اما ایشان انتخاب نشد و نتوانست پایگاه مردمی لازم را کسب بکند و رأی بیاورد اما آقای احمدی‌نژاد هم یک نیروی ولایتمدار و ارزشی محسوب می‌شد و به اذعان همگان، کارنامه موفقی در شهرداری داشت و رضایت نسبی مردم را توانسته بود جلب کند. لذا خود را ملزم به حمایت و کمک می‌دانستیم. لذا اصولگرایانی هم که به دیگر کاندیداها از جمله دکتر لاریجانی و قالیباف رأی داده بودند، به دولت احمدی‌نژاد کمک کردند.
 محمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت دهم ،جهان 27 مهر 92
 
در اینکه آقای احمدی‌نژاد به آقای مصلحی علاقه دارد و متقابلاً آقای مصلحی نیز به آقای احمدی‌نژاد ارادت دارد تردیدی وجود ندارد اما برخی اختلافات کاری بین آقای مصلحی و آقای احمدی‌نژاد به وجود آمده بود. مخالفت رهبر معظم انقلاب با برکناری وزیر اطلاعات مورد پذیرش رئیس جمهوری قرار گرفت. با توجه به سوابقی که از آقای احمدی‌نژاد در دوران ریاست جمهوری و دوران قبل ریاست جمهوری وجود دارد باید بپذیریم که ایشان یک شخصیت انقلابی، مذهبی و ولایتمدار است اما برخی بدخواهان می‌خواهند با شایعه‌پراکنی ولایتمداری آقای احمدی‌نژاد را خدشه‌دار کنند. احمدی‌نژاد حمایت‌های رهبر معظم انقلاب را از دولت‌های نهم و دهم فراموش نخواهد کرد، تمامی دلسوزان انقلاب اسلامی احمدی‌نژاد را مطیع رهبر معظم انقلاب می‌دانند و تنها برخی بدخواهان یا همان جریان انحرافی قصد دارد احمدی‌نژاد را بین جریان دلسوزان انقلاب بدنام کند.
علی اصغر زارعی عضو جبهه پایداری و نماینده تهران در مجلس نهم/ جوان آنلاین 2 اردیبهشت 90


Page Generated in 0/0090 sec