printlogo


کد خبر: 180235تاریخ: 1396/1/31 00:00

اخبــار


صحبت های احساسی مهاجم سابق استقلال پس از خداحافظی
آرش برهانی، مهاجم سابق استقلال که در نیم فصل اول در تیم پیکان عضویت داشت، بعد از جدایی از این تیم به دنبال حضور در باشگاه‌های خارج از ایران بود اما به دلایلی منصرف شد. حالا بعد از گذشت مدتی برهانی تصمیمش را برای خداحافظی گرفته و برای همیشه کفش‌هایش را می‌آویزد. مهاجم سابق استقلال بعد از قطعی شدن تصمیمش برای خداحافظی از فوتبال در بیانیه‌ای اعلام داشت: «دست تک تک هواداران را می‌بوسم و از ته دل مى گویم همه آنها را دوست دارم و تأکید می‌کنم که غم درونم را از این خداحافظی نمی‌توانم کتمان کنم.» او ادامه داد: «هر آمدنی رفتنی هم دارد، با وجود این فکرش را نمی‌کردم که این گونه از استقلال و فوتبال خداحافظی کنم، هر چند این روزها این جور رفتن‌ها باب شده اما دوست داشتم با پیراهن پرافتخار استقلال از فوتبال کنار بروم و حالا همین جا از هواداران خداحافظی می‌کنم. تنها حسرت من هم ستاره سوم خواهد بود که نتوانستم آن را برای استقلال و با استقلال و هوادارانش به دست بیاورم. تا زنده هستم استقلالى و هوادار استقلال هستم و در روز وداع از دنیا هم دوست‌دارم مرا با پیراهن مقدس استقلال به خاک بسپارند.»سومی بیلیاردباز ایران در رقابت‌های بین‌المللی لبنان
محمد علی پردل، نماینده ایران در رقابت‌های بین‌المللی بیلیارد (ناین بال) که به میزبانی لبنان برگزار شد، توانست در پایان به عنوان سوم این رقابت‌ها دست یابد. وی در مرحله نیمه نهایی با وجود تلاش با نتیجه‌ نزدیک 11 بر 10 بازی را به نماینده کشور میزبان واگذار کرد و از راهیابی به دیدار پایانی باز ماند. پردل در مرحله اول و دوم، نمایندگان لبنان و در مرحله سوم حریف مصری را شکست داد، اما اوج هنرنمایی این جوان ایرانی، پیروزی 11 بر 9 برابر مارکک گری انگلیسی در مرحله یک چهارم نهایی بود.
برانکو: کی‌روش موفق بوده
و فدراسیون او را کنار نمی‌گذارد
برانکو ایوانکوویچ، سرمربی کروات پرسپولیس در مصاحبه‌ای با روزنامه «وچرنجی لیست» چاپ کشورش با تأکید بر اینکه حس فوق‌العاده‌ای از کار کردن در ایران دارد، گفت: کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران کارش را بخوبی انجام داده است و در نتیجه فدراسیون وی را از دست نخواهد داد. او افزود: خودم نیز کار روزانه در قالب تیم‌های باشگاهی را ترجیح می‌دهم و مایلم توانم را در این زمینه صرف کنم.
بلیت ایران و لهستان، ۱۴۰ هزار تومان
آخرین دیدار تدارکاتی و دوستانه تیم ملی والیبال ایران قبل از شروع لیگ جهانی 2017 در کشور لهستان برگزار می‌شود. فدراسیون والیبال لهستان بلیت فروشی این بازی را که به مناسبت خداحافظی یکی از ملی پوشان والیبال این کشور برگزار می‌شود از مدتی قبل، شروع کرده که قیمت‌ بلیت‌ها بین 7 تا 35 یورو (28 تا 140 هزار تومان) است. تیم ملی والیبال 11 خردادماه راهی ایتالیا می‌شود تا در روز جمعه 12 خردادماه در نخستین مسابقه خود در لیگ جهانی سال 2017 به مصاف لاجوردی پوشان ایتالیا برود.


 


Page Generated in 0/0088 sec