printlogo


سلام ایران
تلفن تماس: 88769075


  اقتصاد مقاومتی صحیح: مخاطب محترمی در پیام ارسالی عنوان کرده است اقتصاد مقاومتی صحیح، اقتصادی است که بتواند همه نیازهای ملت شریف و صبور را با تولید و اشتغال مفید و حلال تأمین کرده و جمهوری اسلامی ایران را در مسیر پیشرفت توانمندی و خودکفایی همه‌جانبه هدایت و یاری کند.  خرابی آسفالت پل گیشا: مخاطب محترمی در پیامک ارسالی نوشته‌اند پل گیشا هر دو طرف نزدیک 10 سال است که روکش آسفالتش خراب است و آهن پل بیرون زده است. لطفاً به اطلاع شهرداری و شورای شهر برسانید.  کمبود مساجد: هموطن محترمی در پیامک ارسالی نوشته‌اند کمبود مساجد در برخی محله‌های شهرستان‌ها و بخش‌های کشور یکی از مشکلات شاخص هموطنان تبدیل شده است. امید و انتظار ویژه می‌رود با تدبیر و برنامه‌ریزی و حمایت‌های ملی مسئولین و خیرین هرچه سریع‌تر رفع شود.
  حجاب و عفاف در ورزش: آقای بلغار نیز چنین اظهار کردند که تأثیر حجاب و عفاف در مسابقات ورزشی بین‌المللی تأثیرگذاری خاص دارد. از عزیزان وزارت ورزش و مربی‌های متعهد و مؤمن کشورمان که تیم ورزشی دعوت شده به کشورمان را به رعایت حجاب و عفاف دعوت می‌کنند، تقدیر و تشکر می‌نماییم. امیدواریم این پایبندی به ارزش‌های متعالی و مقدس پایدار بماند.  حمایت از تولید داخلی: هموطن محترمی نیز چنین بیان کردند که قابل توجه وزیر محترم جهاد کشاورزی از شرکت فناوری هزاردانه ارمن سرپل ذهاب تماس می‌گیرم. این شرکت با دانش فنی شرکتی در هندوستان با 15 نوع کود ارگانیک در سرپل ذهاب احداث شد و از محل توسعه ملی تسهیلات دریافت کرده که قرار بود مدت بازپرداخت آن 8 ساله باشد اما متأسفانه شعبه سرپل ذهاب آن را به 5 سال کاهش داده است در صورتی که این دانش جدید نیازمند فرهنگ‌سازی است و باید حداقل بازپرداخت آن را افزایش می‌دادند نه کاهش.   جوابیه: نظر به اینکه در روزنامه ایران‌شماره 6468 مورخ 23/1/96 روز چهارشنبه در صفحات (1 و 4) مطلبی باعنوان «ادعای مالکیت بنیاد مستضعفان بر کاخ‌های سعدآباد و نیاوران» منتشر شده لذا خواهشمند است در اجرای حکم و موضوع مواد (2 و 23) قانون مطبوعات و در اولین شماره پس از وصول این نامه مراتب ذیل را عیناً درج فرمایید.
1-‌ در پاراگراف دوم به اعلام نظر روز دوشنبه «آقای قاسم سعیدی» به‌عنوان معاون حقوقی بنیاد اشاره شده است در حالی که از تاریخ 31/3/94 به مأموریت ایشان در بنیاد خاتمه داده شده و از آن تاریخ سمتی در بنیاد نداشته‌اند و بالطبع مصاحبه ایشان نیز مسلماً امکانپذیر نمی‌باشد.
2-‌ موضوع مالکیت کاخ‌های (نیاوران- سعدآباد) در قوه قضائیه(هیأت ویژه رسیدگی به پرونده‌های موضوع اصلی 49 قانون اساسی) مطرح رسیدگی است و بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی کماکان خود را موظف به اجرای احکام قطعی محاکم قضایی می‌داند.خواهشمند است با توجه به صلاحیت ذاتی قوه قضائیه و تا صدور حکم قطعی در خصوص موضوع مطروحه از چاپ و نشر هرگونه مطلب خلاف واقع که موجب تشویش اذهان عمومی است توسط آن روزنامه محترم اجتناب شود.16.ش